משכנתא חדשה

 

סוף סוף הגיע הרגע והחלטתם לרכוש דירה. סיימתם את מלאכת חיפוש הנכס ואתם מוכנים לרכישת בית חלומותיכם. אתם  ניגשים לבנק, ומגלים שמסכת הייסורים שלכם רק החלה.

 

משכנתא היא הלוואה לרוב של סכום כסף גדול  לתקופת זמן ארוכה שנלקחת מהבנק כנגד שעבוד נכס .רוב הלקוחות בעת חיפוש המשכנתא עוברים מבנק אחד לשני ומחפשים את הריבית הנמוכה ביותר מתוך הנחה שככל שהריבית תהייה נמוכה יותר הם ישלמו פחות על המשכנתא (טעות נפוצה מאוד) ואז נשאלות שאלות רבות :

  • מה עדיף ריבית נמוכה ומשתנה או ריבית גבוהה וקבועה  ,ריבית נמוכה וצמודה או ריבית גבוהה ולא צמודה
  • משכנתא לתקופת זמן ארוכה עם החזר נמוך או משכנתא לתקופת זמן קצרה עם החזר גבוה ,
  • האם להשתמש במסלול אחד או במספר מסלולים ואיך לחלק את הכסף בין המסלולים .

 

שאלות רבות וחשובות שלמעשה יקבעו את אופן התנהלות המשכנתא לאורך השנים וכתוצאה מכך את ההתנהלות הפיננסית של התא המשפחתי. כמובן אין תשובה אחת שמתאימה לכולם יש להתאים את תמהיל המשכנתא באופן אישי ללקוח  על פי הפרופיל הפיננסי ,ההכנסה,הצרכים השאיפות המטרות וכו'.

 

לדוגמה : זוג צעיר שיודע שעוד שנתיים הילד מסיים את הגן ותיווצר הכנסה פנויה של 1800 ₪ ניתן להתחיל את המשכנתא עם החזר נמוך שיעלה ב 1800 ₪ לאחר שהילד יסיים את הגן.

בניה מותאמת אישית של המשכנתא (משכנתא אופטימלית חכמה) תביא להחזרים יציבים וידועים מראש לאורך כל תקופת ההלוואה, להתנהלות פיננסית נכונה ,לשקט נפשי ולחיסכון של עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים מסה"כ תשלומי המשכנתא .

 

כמובן שבמוצר פיננסי כזה פוטנציאל הרווח מצד הבנק הוא אדיר! ובאותה מידה פוטנציאל החיסכון שלכם!

ליצירת קשר ותיאום פגישת יעוץ לחצן כאן או חייגו- 072-2828515

 

 

072-2828515

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

כלכלית משכנתאות, החברה לייעוץ משכנתאות    /    כתובת: שד' פל-ים 7-9 (בנין צים )חיפה    /      072-2828515,  052-2815350    /    adis@calcalit-mashkanta.com